Marketing mobilny

Odnajdź dodatkowe szanse – to odmieni Twoją firmę

Ostatnie parę lat to prawdziwa eksplozja popularności smartfonów. Obecnie każdy nim dysponuje i niemal każdy jest stale podłączony do internetu. Okazuje się, że sposoby korzystania z urządzeń mobilnych różnią się od zwykłego przeglądania internetu, a wiedza o tych różnicach daje dodatkowe możliwości promowania produktów i usług. To nie wszystko – naprawdę istotną różnicą są usługi lokalizacji. Widza o tym, gdzie się znajduje dane urządzenie daje nam prawdziwe pole do popisu. Przykład? Wyobraź sobie reklamę kurtek przeciwdeszczowych tylko dla tych osób, które są blisko twojego sklepu i tylko wtedy, gdy pada deszcz.

Nasze podejście

Bez względu na to, jaki rodzaj firmy prowadzisz, dobieramy usługi w sposób, który umożliwia zwiększenie twoich szans sprzedaży. Nawet jeśli z twoich danych wynika, że jedynie niewielka część konwersji zachodzi za pośrednictwem urządzeń mobilnych, to musisz wiedzieć, że ruch mobilny ma właśnie taką charakterystykę. Użytkownicy smartfonów szukają informacji o produkcie poprzez urządzenia mobilne w chwili, gdy dysponują czasem, zazwyczaj tam właśnie podejmują decyzję o zakupie, ale samą konwersje realizują już za pośrednictwem komputerów.

Zacznij promować się z Hiveberg

Przede wszystkim skontaktuj się z nami. Na podstawie informacji zebranych od Ciebie, a także twojego otoczenia, zaproponujemy rozwiązania uwzględniające twój budżet. Jest wiele narzędzi, którymi możesz się posłużyć. Od właściwego targetowania kampanii w Google Adwords poprzez kampanie SMS, po produkcję apki dla Twoich klientów. Pamiętaj! Przyszłość jest mobile!

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

  • Google Adwords dla komórek
  • Kampanie SMS
  • Produkcja aplikacji mobilnych
  • Geotargeting
  • Reklama w aplikacjach mobilnych