Branding

Strategia zamiast taktyki

W komunikacji i marketingu stosujemy wiele taktyk, które są skuteczne w promowaniu twojej marki. Niemniej jednak żadna taktyka nie odniesie sukcesu bez dobrze dobranej strategii. Tworząc silny brand, to właśnie owa strategia przyświeca nam jako najwyższy cel. Po każdej kampanii, czy promocji, w sercach klientów pozostaje to, co jest najważniejsze – esencja marki. Dlatego w Hiveberg tak dużo czasu i uwagi poświęcamy na zrozumienie oraz analizę rynku i odbiorców. Proces badań i poszukiwań, które towarzyszą nam za każdym razem, gdy tworzymy branding dla naszych klientów, jest kluczowy do stworzenia wyjątkowych marek. Dobry marketing zachęci klientów do tego, by zapoznali się z twoim produktem lub usługą. Jednakże to dobrze stworzony branding buduje lojalność i z klientów tworzy ambasadorów twojej marki, którzy wraz z tobą poszerzają rynek i stają się częścią twojej wizji.

Nasze podejście

Branding rozlewa się bardzo szeroko i wpływa na działania marketingowe. Przykładamy wielką uwagę do wszystkich aspektów, od wyboru kolorów, po formę i kształt, jakimi się posługujemy. Brand to oczywiście więcej niż logo i identyfikacja, to sposób w jaki się komunikujemy w każdym punkcie styku marki. Dlatego w Hiveberg, oprócz podstaw takich, jak księga znaku, dostaniesz też swojego rodzaju przewodnik po tym, jak i gdzie rozmawiać z klientami. Wspólnie z tobą stworzymy niepowtarzalne Key Visuale, które staną się rozpoznawalne i wraz z pozostałą częścią identyfikacji, będą zapadać w pamięć i sięgać głęboko w serca wiernych klientów.

Narzędzia

Twoja firma ma swoją historię, klienci ją kochają i chcą być częścią tej historii. Dobieramy takie formy przekazu, by podczas budowania brandu ta historia przekładała się na doświadczenia twoich klientów. Czy to prosta wizytówka,  skomplikowane opakowanie produktu, czy sposób, w jaki telefon jest odbierany przez twoich pracowników. Wysoce wykwalifikowani graficy pod okiem naszych ekspertów i Art Directora, tworzą zaawansowane systemy identyfikacji, wraz ze szkoleniami, edukacją, prezentacjami, metodami weryfikacji i mechanizmów powielających widoczność elementów wyróżniających brand.

Wybór produktów, których potrzebujesz:

  • Badanie świadomość marki wśród klientów
  • DNA Marki
  • Badanie lojalności klientów wobec marki
  • Identyfikacja i logo
  • Graficzna reprezentacja komunikacji w druku i online
  • Rozwój i wzrost znaczenia brandu