Hiveberg Award!

Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz dobrych praktyk w marketingu. W naszej pracy nasz zespól napotyka przykłady doskonałego marketingu i strategii, które już istnieją na rynku. Dlatego postanowiliśmy nagradzać te pomysły, które wybiegają poza szablonowe rozwiązania. W Hiveberg wierzymy, że przykłady te są warte uwagi i uznania.  Dlatego też od 2014 roku Hiveberg organizuje konkurs dla wszystkich firm, które tworzą niespotykane kampanie marketingowe oraz niezwykle ciekawy i spójny branding.

Puro Hotel – Laureat Hiveberg Awards 2015

Hotel Puro w Poznaniu, a wlaściwie Hotele Puro w Polsce i  zapewne już niedługo w Europie, to niewątpliwie punkt na mapie hoteli, którego nie wolno przeoczyć. Nasza uwagę przyciągneła niezwykle spójna strategia komunikacji, świetnie zrealizowany branding i konsekwencja w działaniu. To wszystko, doprawione odpowiednią dozą wysokiej jakości usług, to niewątpliwie zasłużone miejsce na podium laureatów HB Awards.

Monoo.pl- Laureat Hiveberg Awards 2014

Cały pomysł na stronę, szatę graficzną, zdjęcia, promocję zrodził się w głowie Moniki. Jej upór i chęć doskonalenia produktu widać na każdym kroku. Monoo jest na doskonalej drodze, by zostać kolejnym hitem sprzedażowy. Naszym zdaniem drzemie w nim ogromny potencjał. W naszej agencji historia monoo.pl tak nas urzekła, że postanowiliśmy wspomóc Monikę w jej działaniach. Podjęliśmy decyzję, by razem z naszą laureatką nagrody za kreatywność, stworzyć właśnie dla niej strategię marketingową do jej następnej kampanii.