Hiveberg Award

autor: Adam Promowski, dnia: 15 czerwca 2016

Co jest najważniejsze przy wyborze hotelu? Wygodne łóżko? Lokalizacja? Dobra kuchnia? Miła obsługa? Każdy odpowie inaczej i według własnych potrzeb. Jest jednak takie miejsce na mapie Poznania, gdzie w sposób szczególny dba się o potrzeby klienta, zarówno te przyziemne, jaki i estetyczne, tworząc atmosferę oderwania się od rzeczywistości. Takim miejscem jest laureat CPT Creative Awards w marcu 2015 r. – Hotel Puro, mieszczący się na ulicy Stawnej w Poznaniu.

Pierwszy rzut oka na lobby hotelowe daje do zrozumienia, że jest to miejsce niezwykłe i nietuzinkowe. Wyspa zamiast recepcyjnej lady, mnóstwo przestrzeni, z jednej strony idealnej do spotkań towarzyskich, z drugiej , jakże wygodnej dla zapracowanych gości. Każdy element hotelu został wykonany z pomysłem i najwyższą pieczołowitością o jakość i sens, nie pozostawiając miejsca na przypadkowe rozwiązania. W Hotelu Puro najważniejszy jest gość oraz jego samopoczucie.

Niezwykła atmosfera, która towarzyszy gościom już od przekroczenia progu, jest budowana nie tylko przy pomocy architektury i wystrojowi, ale także dzięki niesamowitej obsłudze. Jest to o tyle interesujące, że Hotel Puro to pionier rozwiązań technologicznych w hotelarstwie. Samodzielny check-in, sterowanie pobytem z pokoju za pomocą tableta, check-out jednym kliknięciem ikony- takie udogodnienia towarzyszą Puro od momentu powstania. Można powiedzieć, że obsługa jest tu zbędna. Można? Otóż nie można! Bo obsługa jest tu właśnie dla Ciebie, a nie do realizacji mechanicznych czynności. Taką świadomość ma tu każdy członek zespołu.

Zespołu? Dokładnie tak- hotel zarządzany jest przez garstkę otwartych umysłów, wysoko ceniących sobie płaską strukturę i zasady zespołowości. To po prostu wyczuwa się w powietrzu. Wszystkim tym osobom przyświeca jeden cel- stworzyć miejsce, do którego będziesz chciał wracać.
Miejsce, które my dostrzegliśmy i z największą radością nagradzamy.

Poznaj Puro bliżej:

instagram Prezesa Puro Hotel https://instagram.com/raskwar/
Strona domowa puro: http://purohotel.pl
Blog Puro: http://purohotel.pl/blog/